KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 5555414

nr 555 5414

Teckning

signerad, Acke Åslund, Hästmotiv, 27x37

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 december 2008
kl 18:41:25

28/11 12:43:12 1      Vinnande bud